Zwroty i reklamacje

ADRES ZWROTÓW I REKLAMACJI TOWARU:

MATERIA

Plac Wolności 16 

61-739 Poznań 

(wejście od ul. Nowowiejskiego) 

DANE KONTAKTOWE: 

e-mail: materia@materiawear.com

tel: 509 465 954 (od poniedziałku do piątku, od 9-17)

ZWROT

Możesz dokonać zwrotu towaru w terminie 14 dni od dnia objęcia w posiadanie zakupionych rzeczy.

Poinformuj nas o chęci odstąpienia od umowy drogą elektroniczną – materia@materiawear.com. Wypełnij formularz zwrotu dostępny do pobrania TUTAJ i prześlij w paczce razem ze zwracanym produktem na adres: MATERIA, Plac Wolności 16; 61-739 Poznań. Prosimy o dokonanie wyraźnego dopisku „ZWROT”.

Zwracany produkt musi posiadać nienaruszone metki, oryginalne opakowanie oraz plombę sznurkową.

Po otrzymaniu i przyjęciu towaru wyślemy do Ciebie e-mail z informacją o statusie Twojego zwrotu. Pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu 14 dni, na ten sam rachunek bankowy z którego dokonano płatności za zamówienie.

Koszt zwrotu ponosi Konsument.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących zwrotów towaru znajduje się w Regulaminie.

REKLAMACJA

Jeśli produkt jest wadliwy lub niezgodny z umową masz prawo dokonać reklamacji towaru powiadamiając nas o tym niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 14 dni od objęcia w posiadanie zakupionej rzeczy, określając jednocześnie swoje roszczenie związane ze stwierdzoną wadą lub składając oświadczenie stosownej treści. Napisz do nas na adres materia@materiawear.com. Możesz skorzystać z formularza dostępnego TUTAJ.

Ustosunkujemy się do składanej reklamacji w ciągu 14 dni od dnia doręczenia nam reklamacji za pomocą takiego środka komunikacji, przy wykorzystaniu którego reklamacja została złożona.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących reklamacji towaru znajduje